Baldų gamybos įmonė „KORYNA“ įsikūrusi Čekijos miestelyje Koryčany. Tai moderni įmonė, ne tik puoselėjanti senas medžio apdirbimo ir baldų gamybos tradicijas, bet ir diegianti pažangiausias technologijas.

Vokiečių versininkas Michail Thonet 1856 metais pradėjo statyti Koryčanuose gamyklą, skirtą balų gamybai iš lenkto medžio. Jau 1857 metais gamykla pradėjo gaminti kėdes iš lenkto buko, krėslus supuokles, bei kitus sėdimus baldus iš medžio masyvo.

1926 metais Ciuriche, buvo įkurta akcininkų sąjunga „THONET-MUNDUS“ į kurią buvo įtraukta ir Koryčanų gamykla.

Nuo 1958 metų gamykla pertvarkyta ir prijungta prie valstybinės įmonės LIP gamyklos Bucovice. Iki 1990 metų gamykla specializavosi virtuvės ir miegamojo baldų, skirtų vidaus rinkai ir eksportui, gamyboje.

1990 metais gamykla atsiskyrė ir tapo savarankiška valstybine įmoneė „KORYNA“.

1993 metais gamykla privatizuojama. 1997 metais, investavus 850 milijonų CZK ir įdiegus naujas gamybos technologijas,“ KORYNA“ yra pirmaujanti virtuvės baldų gamybos įmonė Čekijoje. Jos gaminiams suteiktas aukščiausios kokybės prekės ženklas.

„Koryna“ galvoja apie JŪSŲ namų jaukumą.

Čekijos virtuvės baldų gamintoja „Koryna“ –  viena didžiausių virtuvės baldų gamybos įmonių Čekijoje. kad virtuvė yra ta vieta kur žmogus praleidžia daug laiko, skiria daug dėmesio naujo virtuvės baldų dizaino kūrimu, kuris tenkintu kliento poreikius.

Virtuvės baldų „Koryna“ spesialistai patars Jums kaip sukurti jaukią ir patogia virtuvę. Dizaineriai suprojektuos ir pasiūlis pati prienamiausią projektą.

Susikurkite  įdealią virtuvę, atsižvelgdami į savo poreikius.

Virtuvė- pati svarbiausia vieta JŪSŲ namuose. Virtuvė- tai vieta ne tik skirta maiso gaminimui, bet ir vieta kur susirenka visa šeima, artimieji ir draugai. Tai vieta kur pralidžiame daug laiko ir stengiamės jį praleisti kuo maloniau. Virtuvė išreiškia visas šeiminko